poniedziałek, 13 lipca 2015

Informacja

Witam Was po jakże długiej i spowodowanej tylko i wyłącznie przeze mnie przerwie!

Od czego by tu zacząć? Na przeprosiny niby nigdy nie jest za późno, ale prawdę powiedziawszy jest mi po prostu wstyd. Nieco się zawaliłam. Jednak praca i studia robią swoje. Na szczęście od środy przechodzę na pół etatu to będzie lajt. Nawet nie wiecie, jak tęsknię za szkołą. Uwierzcie mi na słowo i nie narzekajcie, niech te lata trwają jak najdłużej, bo lżej już nigdy nie będzie ;/
Nie mniej, nie chciałam pisać o tym. Cóż, sesję zakończyłam z dwoma poprawkami, jednak tydzień na tak obszerne przedmioty to za mało. Nie mniej poprawkę mam dopiero we wrześniu, więc ze spokojem powoli zacznę się uczyć, codziennie po trochu i nikt tego nie odczuje, a mi wyjdzie na dobre.

Kiedy się coś pojawi? Prawdę powiedziawszy nie wiem. Ale... Dziś w pracy znalazłam chwilę i zaczęłam pisać kolejną część OS "Żyjąc złudzeniami", także zainteresowanych odsyłam do zakładki z jednorazówkami, zaraz uzupełnię ją o pierwszą część, gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć. ;) Sądzę, że to pojawi się jako pierwsze. Potem rozdział a następnie najprawdopodobniej nowy parcik, na który ostatnio zrodził się pomysł w mojej głowie.

Jeśli chodzi o kolejną część Przedszkolaków to tak jak mówiłam, póki co pytanie nie do mnie. Aczkolwiek widziałam, że na którymś z blogów Suzy coś się pojawiło, więc być może i OS wróci do łask, jeśli nie to wystąpię do niej z prośbą, abym dopisała to, co jej brakuje i byśmy wróciły do wspólnego pisania, bo tak chyba łatwiej idzie, co Suzy? :D

Także ten, to chyba wszystko. Plany na najbliższe dwa tygodnie znacie. Mam nadzieję, że Żyjąc złudzeniami uda mi się dokończyć jeszcze w tym tygodniu, jeśli nie to wstawię to zaraz w poniedziałek. Wtedy na czwartek (23.07) zaplanowałabym rozdział i nowość na poniedziałek(27.07)

Teraz już oficjalnie, bez owijania w bawełnę, bardzo Was przepraszam. Zawiodłam i Was i siebie. I pewnie zrobię to jeszcze nie raz, dlatego też będę dążyła, aby jak najwięcej napisać przez te wakacje i jak najszybciej skończyć tę historię, a potem zająć się być może jednorazówkami, kiedy będę miała chwilę. Zobaczymy, daleka przyszłość. 

Pozdrawiam Was serdecznie i do kolejnego wpisu!


PS Tak szczerze, łapka w górę, kto jeszcze jest?

Candy.

18 komentarzy:

 1. Jestem ;p
  Nie mogę się doczekać kolejnych postów twojego autorstwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ;p
  Nie mogę się doczekać kolejnych postów twojego autorstwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się studia najważniejsze , a właśnie jaki kierunek i na jakim uniwersytecie studiujesz (jeżeli można wiedzieć ) ? . Ja właśnie skończyłam liceum i również wybieram się na studia :).
  Dużo odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. (y) ^^
  Czekam na... nowy post... :D
  Pozdrawiam
  Lucy

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem i bloga nie opuszczę ;)
  No tak praca i studia, rozumiem, ja jeszcze jestem w szkole i też zdażało się, że nie miałam czasu :/
  Życzę weny i czekam na następną część przedszkolaków
  Pozdrawiam L.Z.C. :*

  OdpowiedzUsuń
 6. (y) ^^
  Czekam na... nowy post... :D
  Pozdrawiam
  Lucy

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętaj, że blog to nie obowiązek. ❤
  Najważniejsze, byś się nie przemęczała, bo prawda jest taka, że nauka jest najważniejsza i chyba każdy o tym wie.

  Czekam na następny wpis, a tobie, życzę powodzenia. Życzę więcej wolnego czasu, bo odpoczywać też trzeba!

  Trzymaj się. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ♥ Czekam i odwiedzam codziennie ♥ POZDRAWIAM :* /Agata Jankowska

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jestem też :)
  Czekam na rozdział kolejny ^^
  No i OS ;D

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem ♥
  Czekam na rozdział i OS ^^

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy