sobota, 26 lipca 2014

Konkurs na OS'a ;D


Witam Was wszystkich bardzo serdecznie w to piękne, słoneczne sobotnie popołudnie ;D
Wiem, że mówiłam, że ogłoszę go później, ale już 4 osoby kliknęły, że wezmą udział w konkursie, a 14, że prawdopodobnie, więc jakbym dostała chociażby te cztery prace to konkurs na pewno by się odbył. :D
Nie będę zanudzać i przejdę od razu do zasad.


1. Part ma być Twojego autorstwa, jak pisałam wcześniej można pisać w parach, czy grupowo, ale nie wolno kopiować czyiś prac! Jeżeli autorem tekstu będzie więcej niż jedna osoba, to proszę to napisać w mailu, nie ma potrzeby wysyłania parta dwa razy, przez różne osoby ;)

2. Temat jest obojętny, byleby był w jakikolwiek sposób związany z bohaterami serialu, skoro już o nich jest ten blog ;D

3. Jak już pisałam wcześniej, jednorazówka NIE może być wcześniej publikowana. Chodzi o to, że nie tylko ja będę wybierała zwycięzców. Jak już mówiłam, zrobię to w formie głosowania, a ja do głosów dodam maksymalnie 10 punktów, które będą przyznane zgodnie z pewnymi kryteriami, które podam poniżej.

4. Proszę autorów o NIE pisanie pod swoim partem, że to Wasze dzieło, czy też informowanie o tytule parta na swoich stronach. Tak samo czytelników proszę o NIE pisanie autorów, jeśli pozna się ich po stylu. Chodzi o to, że głosować mamy na party, a nie na ulubionych autorów.

5. Prosiłabym też o to, aby autorzy nie powiadamiali znajomych o tytułach partów. ;) I możliwie powstrzymali się od głosowania na siebie. :)

6. Jeżeli jednorazówka została wysłana na inny konkurs to prosiłabym, aby organizatora konkursu powiadomić i poprosić go o to, aby ewentualnie opublikował ją po 11 września.

7. Prace można mi przesyłać od dzisiaj (26 lipca) do 28 sierpnia. Jeżeli dostanę więcej prac, to zacznę publikować je przed 28 sierpnia, gdyż chciałabym, aby każdy part miał swój dzień, aby każdy zdążył go przeczytać. :D Pracę będę publikować do 3 września, a 4, bądź jeszcze 3, ale późno ruszy sonda, w której będziecie głosować na najlepszy (Waszym zdaniem) part.

8. To jest mniej ważne, ale lepiej napiszę, żeby wszystko było jak najbardziej jasne :) Publikując party, będę podawała TYLKO i WYŁĄCZNIE tytuł, ewentualnie dwa słowa od siebie, jeśli zajdzie taka potrzeba, która zajdzie zawsze, bo będę zachęcała to wyrażania swoich słownych opinii ;D

9. Wyniki podam 11 września i wtedy poznacie autorów WSZYSTKICH partów, chyba, że ktoś postanowi pozostać anonimowy, ale to nie tyczy się nagradzanych miejsc! :D

10. W konkursie może brać udział każdy. Bez względu na to, czy prowadzi własnego bloga, czy też nie.

11. Nagrody :D
          I miejsce --> Reklama bloga przez 4 tygodnie, kolaż, dyplom, zdradzenie planów na dalsze losy opowiadania, jeśli nie zdążę go zakończyć, a jeżeli zdążę to po prostu powiem o planach na nowe o powiadanie. ;)
          II miejsce --> Reklama bloga przez 3 tygodnie, a reszta tak, jak w przypadku miejsca pierwszego.
          III miejsce --> Reklama bloga przez 2 tygodnie, a reszta tak, jak w przypadku miejsca pierwszego i drugiego.
          Wyróżnienie/Wyróżnienia --> Reklama bloga przez tydzień, kolaż i dyplom. 

12. Prace można wysyłać na mój mail -> zuzlowa95@gmail.com bądź na gg -> 50368835

13. Kryteria.
          Poprawność - 2 punkty --> z góry mówię, że nie jestem idealna, sama popełniam błędy, więc nie wszystko wyłapię, ale to, co rzuci mi się w oczy to napiszę. I z góry mówię, że nie będę aż taka, żeby się czepiać każdej literówki, także spokojnie ;)
          Pomysł/oryginalność - 3 punkty. --> Myślę, że tego nie trzeba komentować.
          Ogólne wrażenie - 3 punkty --> jak wyżej.
          Wykonanie - 2 punkty --> ALE! Wykonanie łączy się z pomysłem i ogólnym wrażeniem. Mam na myśli to, że jeżeli nawet pomysł będzie oklepany, częsty to jeśli będzie dobrze wykonany to tu będzie max, a dodatkowo podniesie punkty za oryginalność.

Zastrzegam sobie prawo do tego, aby ewentualnie przesunąć termin głosowania i podania wyników, tak aby każdy miał równe szanse.Ale o tym powiadomię, kiedy będę już wiedziała, że na pewno się nie wyrobię, bo prac jest za dużo.

Pracę będę publikowane w takiej kolejności, w jakiej je dostanę, żeby nie było, że kogoś faworyzuję ;)

No, to chyba wszystko. W razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało. ;)
Rozdział poniżej.

Kocham Was i mam nadzieję, że nikogo nie przestraszyłam. To tylko tak strasznie może wyglądać. W rzeczywistości jest ok. ;)
Candy.

19 komentarzy:

 1. Może wezmę udział ;D
  Muszę tylko DOKŁADNIE przemyśleć jeden z 4 już pomysłów ;| XDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja w Ciebie wierzę i czekam na Part w Twoim wykonaniu ;D :**

   Usuń
 2. Ja mam zaczęty xd
  Lecz, moja koleżanka czytała fragment i zna tytuł.
  To też postaram się, wysłaś jakiś inny ;d
  Gabson <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nasz blog
  http://leonetta-adresblogapozdrawiam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udział :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm... ja sobie zrobiłem stronę w kreatorze webwave i jestem z niej zadowolony;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno wezmę udział i masz super blog mimo ,że czytam go od wczoraj;) parcik mam już trochę zaczęty<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D Dziękuję i czekam na Twoją jednorazówkę ;**

   Usuń
 7. Prawdopodobnie wezmę udział <3 Cieszę się, że zorganizowałaś konkurs <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś wysłałam OS, doszedł? Proszę o odpisanie na wiadomość na poczcie :3

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie zdążyłam :<

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy